آخرین بروزرسانی ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

 

یک انیمه براساس مانگایی با همین نام که در ابتدا میلیون ها نسخه از آن فروخته شد . با فاصله ی دو سال ، انیمه ی آن به صورت سریال ۱۲ قسمته در فصل پاییز ۱۳۹۲ پخش شد که طرفداران زیادی را جلب کرد ، پس طبیعی بود که فصل دوم آن مورد انتظار باشد و بالاخره خبر های رسمی از پخش سریال دوم ۱۲ قسمته در سال ۱۳۹۸ دل طرفداران این انیمه را شاد کرد .

 

خلاصه ی داستان:

ایده ی کلی داستان حول یک پسر نوجوان دبیرستانی با قدرت های مخصوص میگردد. او متوجه خیالی بودن دنیایی که در آن زندگی میکند میشود و دنیای قبلی به همراه مردم و دختر عمه اش به دست خود او نابود شده است. او برای برگرداندن دختر عمه ی گم شده اش وارد مدرسه ی جادوگری میشود تا بتواند تمای خود و قدرت جادویی اش تقویت کند .

تاریخچه ی پخش:

تا کنون اولین مجموعه ی انیمه در سال ۲۰۱۴ به صورت انیمه ی ۱۲ قسمته و فصلی در پاییز پخش شد و در زمستان همان سال ۲ قسمت ویژه به این جمع اضافه شدند . در نهایت در سال ۲۰۱۷ سینمایی ای به طول یک ساعت با همی عنوان پخش شد که قسمتی از وقایع گذشته که به صورت راز مطرح بوده اند پرداخته است .

 

تاریخ انتشار :

بر اساس خبر های رسمی از تاریخ انتشار از ۱۱ ماه آپریل امسال برابر با ۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۸ در غالب یک انیمه ی بهاره در ۱۲ قسمت ۲۰ دقیقه ای پخش خواهد شد .