اخبار sword art online

نابغه ای یک بازی نقش آفرینی اول شخص طراحی میکند که با گذاشتن یک کلاه به نام نوروگیر وارد دنیای بازی میشوید . در روز اول فروش ده هزار نفر بازی را خریداری میکنند ولی ناگهان

اتفاقی می افتد . برخی متوجه ی نبود دگمه ی خروج از بازی میشوند . معلوم میشود که سازنده ی بازی ،آنرا به گونه ای طراحی کرده که تنها یک راه برای خروج از آن وجود داشته باشد؛تمام کردن بازی. یعنی ده هزار پلیر بازی باید صد طبقه ی آیرنگراد را فتح کنند تا خود را رها کنند . اگر در این راه آچ پی یا امتیاز سلامتی خود را تمام کنند علاوه بر مرگ کارکتر در بازی در دنیای واقعی هم خواهند مرد . بنابراین این بازی به یک بازی مرگ مبدل میشود .

توضیحاتی در مورد قسمت های انیمه :

تا کنون ۲ فصل کامل از این سریال منتشر شده است . اولی یک فصل بیست و پنج قسمته که در سال ۲۰۱۲ میلادی و دیگر فصلی بیست و چهار قسمته که در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد . حالا خبر از آن رسیده که این سریال در فصل سوم هم دنبال خواهد شد ، این سریال درواقع از مانگایی با همین نام برگرفته شده است . فصل سوم قرار است چپتر های شش و هفتم مانگارا در بر بگیرد و احتمالا در آبان امسال یعنی سال ۹۷ منتشر شود . باید توجه داشت که داستان مانگا مقدار اندکی با انیمه متفاوت است.  امیدواریم بتوانیم منبع کاملی از این انیمه ی زیبا را در سایت قرار دهیم . ممنون از تمام حمایت های شما .