اخبار سایت

دانلود نیم بها حمایت از سایت
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون امتیاز)
Loading...


با سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت گروه الکترونیکی پارس
امروز در خدمت شما هستیم با معرفی فرمت متداول کمیک و مانگا
اگر یکی از طرفداران کمیک و مانگا باشید حتما تا به حال با فرمت cbr یا cbz رو به رو شده اید. این فرمت همان فرمتی است که در این جا قصد معرفی آن را داریم. همان طور که می دانید کمیک و مانگاهای در دسترس، به صورت عکس هستند و عکس های اصلی ای که منتشر می شوند به دلیل داشتن کیفیت بالا، حجم بالایی نیز دارند. در نتیجه برای دانلود توسط طرفداران آن دو راه وجود دارد:
1. کیفیت تصاویر کاهش یابد و به صورت pdf جهت دانلود ارائه شوند. (که ما در این سایت تلاش بر این داریم که کم ترین حجم ممکن را ارائه بدهیم. اگرچه کیفیت اندکی کاهش می یابد اما خواناست)
1. کیفیت تصاویر بالا باشد و حجم مورد نیاز برای دانلود نیز نسبتا بالاست. این عکس ها به صورت یک مجموعه تبدیل به cbr و cbz شوند که متداول ترین فرمت، همین فرمت دوم است.
فرمت های cbr و cbz معادل فرمت های rar و zip هستند
حالا که با این فرمت ها آشنا شدید حتما علاقه مندید که بدانید این فرمت ها را چگونه باز کرده و کمیک و مانگای مورد نظر خود را مطالعه کنید. دو برنامه که برای این کار مناسب اند عبارت اند از:
نرم افزار CDisplayEx برای کامپیوتر و لب تاب
نرم افزار ComiCat برای گوشی های اندروید

مطالب مشابهی که ممکن است بپسندید

دانلود کامپوننت فارسی آلتایوزرپوینت... افزونه آلفا یوزرپوینت به طراحان سایت امکان ساخت یک سایت بر اساس سیستم امتیاز دهی را می داد.برای مثال اگر سایت فروشگاهی داشتید می توانستید به کاربران امکان خرید امتیاز دهید. و کاربران بعد از خرید امتیاز می توانستند با آن محصولات سایت شما را دانلود...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *